הורדת עמודים

 
ישנן פעולות שנוכחות של מהנדס בניין שהוא מפקח בנייה תהיה בגדר חובה. למשל הורדת עמודים בבניין, כאשר יש חשש לקונסטרוקציה פגומה וישנה שהדבר היחיד שיש לעשות הינו להחליף את עמודי הבטון בעמודי פלדה, מה שיגרום לבניין להיות יציב וחזק יותר, כך שיהיה עמיד בפני רעידות אדמה. מי שאחראי על ביצוע עבודות אלה, הינו קונסטרוקטור שמתמחה זה שנים בביצוע עבודות מורכבות כגון הורדת עמודים שהם היסוד של המבנה. תחילה, יש להתקין את עמודי הפלדה ולחשב את העומסים ורק אז, ניתן יהיה להוריד את העמודים הישנים.
 
ישנם שינויים בית לפני שיפוץ ולאחר השיפוץ כמו למשל: שבירת קירות, הסרת עמודים בבניין, פתיחת פתח בתקרה ועוד. יש להצמיד מפקח בנייה לפרויקט, כך שיהיה צורך בחישובים סטאטיים לעירייה, בכל בקשה של תוספת בנייה. יש לקרוא למפקח הבנייה גם במקרים כמו בדיקה ותכנון של קונסטרוקציית פלדה, תכנון גלריה, תכנון קומת גלריה, סככות, סגירת חלל בבית, בנייני משרדים, מבנים תעשייתיים, או כל תכנון שדורש את התעבותו של מהנדס קונסטרוקציה.

בדיקת קונסטרוקציה מקיפה לפני הורדת עמודים

 
יש להמציא בדיקת קונסטרוקטור, לפני פעולה מורכבת כמו הורדת עמודים בבניין. עמודים אלה יש להוריד, כאשר יש לחזק את המבנה באמצעות עמודים מפלדה, כך שיש להתקינם ולחשב את העומס, לפני הורדת העמודים הישנים, כך שהבניין חלילה לא יקרוס. זוהי עבודה מאוד מורכבת שרק מהנדס קונסטרוקטור בעל שנים רבות של התמחות בנושא זה, יוכל יהיה לבצע אותה.
 
על מנת לתת פתרונות בשל בעיות בשלד המבנה, יש להתייעץ באמצעות חוות דעת של יועץ שהוא מהנדס בניין המתמחה בקונסטרוקציה והוא זה שיערוך את הבדיקות והשיפורים הנחוצים לבניין  ביסודות שלו, שיהיה מחוזק ועמיד יותר. כשאר מחליפים עמודי בניין ישנים בחדשים, כמו עמודי פלדה. בקשה להורדת עמודים חייבת בהיתר וישנן רשויות שלא יסכימו לתת היתר ללא חוות דעת הנדסית מקצועית של קונסטרוקטור.

חישוב מדויק של העומסים לפני התקנת קונסטרוקציה מפלדה והורדת העמודים הישנים  

 לרוב, החיזוקים לפני הורדת העמודים הישנים במבנים, יבוצע באמצעות "רלסים" שמחוברים לאלמנטים קיימים. מהנדס הבניין שהוא בעצם הקונסטרוקטור. על הקונסטרוקטור לחשב היטב את העומסים בבניין, לפני שיתחיל בתכנון המדויק של הצבת העמודים החדשים והורדת הישנים. כל הפעולה הזאת, תהיה תלויה באישורים השונים שיש להמציא מהעירייה או הוועידה לבנייה, כך שניתן יהיה להתחיל בעבודה המורכבת רק בעת מתן האישורים הנחוצים כחוק.
 
 
 זקוק לשירותי קונסטרוקטור מומחה? חייג אלינו או מלא צור קשר וניצגנו יחזרו במהרה

050-408-2645
דף הבית טלפוןwaze
לקוחות ממליצים עלינו
Reviews Powered by RichPlugins.com