לקוחות ממליצים על סאגה 
עמית לובן
"כמנהל פרויקטים בבניה ומפתח מוצרים , קיבלתי משמוליק את השקט והביטחון שכל הנושא הקונסטרוקטיבי ובכלל מטופל יסודית תוך ראייה כוללת של חיסכון בזמן ובכסף שלי כלקוח.
ממליץ בחום .
עמית לובן"
רונן צריקר
"שמואל היקר תודה על השירות, השירות שלך היה לתפארת ואני רוצה להמליץ עלייך בחום לכל עם ישראל"
אולגה חן
"השירות של שמואל גלברמן היה ממש נעים הליכות, הוא עזר לנו עם הבעיות שהקבלן עשה לנו בבית, סיפק לנו אישור הנדסי לצורך הורדת קיר ובקשות נוספות שהיו לנו בביקורו. שמואל אדם מאוד מקצועי, ואני באופן אישי מודה לו על כל המאמץ שהעניק"
מיכה להקר
"מהנדס שמואל גלברמן מומלץ ביותר על ידי בזכות מקצועיותו אורך הרוח הגישה החיובית ופתירת הבעיות באופן מקצועי לכל אורך הדרך. שמואל מאיר פנים, שירותי ומקדיש מזמנו ומרצו לפתרון כל בעיה הנדסית ברוח טובה במקצועיות ובכישרון רב. אני ממליץ עליו באופן מוחלט וגורף כבעל מקצוע מעולה! "
דודי אהרון
​​​​​​​
"הקונסטרוקטור שמואל עושה לחברתינו עבודה בתכנון קונסטרוקציה של מבנים גלריות גגות וכל הקשור לתכנון קונסטרוקציה. שמואל מומחה בהנדסת בניין ונותן שירות ומחירים ההוגנים ביותר שאנו מכירים. הוא שירותי ונעים ומקצועי. אנו ממליצים עליו מכל הלב"
שיר אוחיון
"מר גלברמן היקר, אתה איש מקסים ומקצועי! שמחתי שבחרתי בך לעבודות ושמחתי מהתוצאות. עלה והצלח! "
דורון בניה .יהודאי
"שמוליק הוא מהנדס קונסטרוקטור תותח על ומקצועי ברמות
אני נהניתי לעבוד איתו, יושרו המקצועיות שלו , תמיד עם חיוך ורצון לעזור, נותן פתרונות הנדסיים מעולים.אין כמוהו מי שייקח אותו לא יצטער"

שמואל גלברמן קונסטרוקטור מומחה מזמין אתכם לדרג את השירות
דרג את השירות של סאגה
דף הבית טלפוןwaze
לקוחות ממליצים עלינו
Reviews Powered by RichPlugins.com