כמה עולה קונסטרוקטור?

 
אחת השאלות ששואלים אנשים שבונים בית הינה כמה עולה קונסטרוקטור? הרי לא ניתן לבנות כראוי, אם לא נמצא קונסטרוקטור, אשר יפקח על הבניה. איש מקצוע זה, הינו עמוד התווך של כל בניית בית ולכן הוצאה זו הינה החשובה ביותר, כך שתוכלו להבטיח לעצמכם בית תקין ללא חריגות או חשש לחוזקו. הבחירה של קונסטרוקטור היא אינה פשוטה ובחיינו, עלינו לקבל החלטות לגבי האנשים האחראים לבניית הבניין, בכדי שתהליך הבנייה יבוצע על הצד הטוב ביותר. רבים הם האנשים שמוכנים לשלם יותר ע קונסטרוקטור בכיר, על מנת שיהיו בטוחים כי איש המקצוע המיומן והטוב ביותר יפקח על בניית ביתם.
לפני שאתם שוכרים את שירותיו של קונסטרוקטור,  בקשו את התעודות וההסמכות שלו וכן בררו על הניסיון שלו בתחום זה. בבנייה, אין מקום לטעויות ולבטח לא הייתם מעוניינים בקונסטרוקטור שאין לו ניסיון. בררו מה המחירים בקרב קונסטרוקטורים בכירים ואז תוכלו לדעת מה המחיר של בעל מקצוע וותיק ואמין שיפקח על הבנייה של ביתכם.

בדקו מה השירות המוצע מהקונסטרוקטור ואם הוא כולל חוות דעת משפטית

 
אחד מהכלים החשובים שתוכלו להשתמש בהם במידה ותחליטו לתבוע את הקבלן שבנה עבורכם את הבית, הינה חוות דעת הקבילה בבית המשפט שמעניק הקונסטרוקטור. לעיתים יש לקרוא לקונסטרוקטור, כאשר רוכשים דירה חדשה מקבלן, אשר יש לו אחריות של 7 שנים על הבנייה. מבחינת המחיר, כמובן כי חוות דעת לבית המשפט שיעניק הקונסטרוקטור, לאחר שבדק ומצא ליקויי בניה, או אי עמידה במפרט שהובטח לרוכשים, תעלה יותר מאשר בדיקה פשוטה יותר של הנכס. הקונסטרוקטור יצטרך לרשום מה הליקויים, מה עלות התיקון וכדומה, מה שייערך זמן רב יותר .
 
המחירים של קונסטרוקטור, שונים בין משרד למשרד, היות וכל משרד, מעניק שירות שונה, מחזיק בהתמחויות שונות ולכל אחד ניסיון שונה בתחום הקונסטרוקציה. יש לציין, כי המחיר של קונסטרוקטור תלוי גם ברמת סיכון הפרויקט.

בבחירת קונסטרוקטור בכיר- אין מקום לחיסכון

 
לאחר שאתם השקעתם סכום כה גבוה בבניית בית חלומותיכם, הדבר החשוב ביותר, הוא לא לחסוך בעלויות של מפקח בניה- קונסטרוקטור, היות והוא אחד מבעלי המקצוע החשובים ביותר לבטיחות הבנייה. כל מה שקשור לבית, אין לחסוך ועל מנת להגשים את החזון של בית שבדיוק יהיה כפי  שחלמתם עליו. חברת סאגה בדק בית ופיקוח בנייה הינה חברה וותיקה, כאשר בעל החברה מר שמואל גלברמן הוא בעל רישיון כמהנדס בנייה בכיר משנת 1986. החברה עוסקת בניהול פרויקטים הן בארץ והן בחו"ל, בדק בית לחוות דעת משפטית, בדיקת חריגות בניה ועוד. המחירים של החברה בהחלט סבירים והשירות מקצועי ואדיב.
 

מחירים ממוצעים של אישור הנדסי 

 
 מחירי אישור הנדסי על ידי קונסטרוקטור נעים בין 1000 עד 5000 לדירה פרטית ולמבנים גדולים יותר המחירים יהיו גבוהים יותר. כל אישור דורש בדיקה מלאה ויסודית של הקונסטרוקטור.
 
דף הבית טלפוןwaze
לקוחות ממליצים עלינו